I LOVE welcome home

TUTAJ JEST TWÓJ DOM

Tutaj jest Twój dom – takie motto przyświeca naszej firmie. Wynika to z tego, że posiadamy bazę ofert, w której znajdą Państwo swój "wymarzony dom". Jak również dlatego, że dzięki wysokiej kulturze pracy, w naszym oddziale poczują się Państwo po prostu jak "u siebie w domu".

NASZA WIZJA

Naszym celem jest ugruntowanie pozycji lidera na pomorskim rynku nieruchomości. Chcielibyśmy to osiągnąć dzięki naszemu zaangażowaniu we wszystkie aspekty związane z nieruchomościami. Począwszy od pomocy w zakupie, sprzedaży, wynajmie i zamianie, poprzez zarządzanie i obsługę kredytów hipotecznych oraz ubezpieczeń, a kończąc na wycenie, usługach związanych z architekturą oraz szeroko rozumianą administracją.

Nie ograniczamy się do jednego rodzaju nieruchomości, pragniemy zaoferować Państwu pomoc również przy wyborze nieruchomości, począwszy od mieszkań, domów i gruntów, a kończąc na tych komercyjnych, zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego o typowym i wysokim standardzie wykończenia.

Wszystko po to, aby zagwarantować naszym klientom kompleksową usługę, połączoną z różnorodną ofertą nieruchomości: w jednym miejscu, zawsze na czas, z minimum formalności i problemów.

Naszą pracę wykonujemy z pasją, dzięki czemu nasi klienci mogą być pewni wysokich standardów i profesjonalnej obsługi ze strony naszej kadry, której doświadczenie poparte jest państwowymi licencjami zawodowymi.

 

Z wyrazami szacunku,

 

język polskijęzyk angielskifacebookyoutubeblog